אודות

אחריות לכל עבודה


קבל הצעת מחיר

שרברב מוסמך ומקצועי

לרשות השרברב עומד צוות מקצועי ומנוסה בעל ותק של שנים בביצוע כל עבודות האינסטלציה והשיפוצים הכלליים. השרברב נותן מענה בכל אזורי המרכז השרון והסביבה, אשר עומד לרשותכם 24/7 למתן פתרונות לכל בעיות האינסטלציה הקיימות. אצלנו בשרברב קיימים סטנדרטים גבוהים והקפדה על איכות החומרים והציוד אתו אנו עובדים. דבר המאפשר לנו להעניק ללקוח את מלוא האחריות על ביצוע כל עבודות האינסטלציה, תוך הקפדה יתרה על מתן שירות לשביעות רצון הלקוח

העבודה שלי כוללת

איכות

אני משתמש בטכנולוגיה החדישה ביותר לאיתור נזילות - מצלמה טרמית. שימוש במצלמה זו, מבטיחה לכם עבודה מקצועית, איכותית וממוקדת למציאת נזילות במהירות וללא שבירת אריחים מיותרים. העבודה שלי איכותית ועם אחריות.

שירות

אני זמין עבורכם בכל עת - 24/7 ומוכן לבצע כל עבודה שיהיה בה צורך. מגיע לכל מקום בארץ בזמנים קצרים במיוחד וכמובן זמין טלפונית בכל עת.

הדרכה

לאחר השלמת העבודה, תמיד תקבלו הדרכה מתאימה לסוג העבודה שבוצע. הן מתפעול נכון של מערכות המים והצנרת לשמירה על תקינות לאורך זמן והן בכל נושא בו עולה הצורך הקשור לעבודה.

אחריות

העבודה שלי כוללת אחריות לטיב העבודה, איכות החומרים ועמידה לאורך זמן. השרברב הינו בעל הסמכה מקצועית יחודית ובעל כלים חדישים המאפשרים מתן שירות איכותי עם אחריות!

מעקב

לאחר סיום העבודה, בהתאם לצורך, אני נשאר אתכם בקשר ומוודא שהבעיה טופלה כהלכה ואינה חוזרת שוב. במידה ויש צורך בתיקון או שירות נוסף, אני מגיע וממשיך בטיפול עד לגמר מקצועי ומלא.

התפתחות

אני תמיד נשאר מעודכן בכלים החדשים והטכנולוגיות המתאימים על מנת להבטיח לכם עבודה מקצועית תמיד, עם מינימום השקעה ובזמן מהיר ביותר.

השרברב - אינסטלטור 24/7
0548081301

קצת נתונים עלי

0

שנות ניסיון

0

קריאות בשנה

0

שעות זמין

0

לקוחות מרוצים

השאירו פרטים ונחזור אליכם